ساخت دستگاه تصفیه آب گلخانه ای جزو اصلی ترین و مهم ترین فعالیت های شرکت فنی و مهندسی آبکو می باشد. دستگاه تصفیه آب گلخانه ای خدمتی است به کشاورزان محترم و زحمت کش.  شرکت آبکو در زمینه تصفیه آب صنعتی و مخصوصا تصفیه آب گلخانه ای  تجربیات بسیار زیادی کسب کرده است. دستگاه تصفیه آب در شهرک هایی که مشکل شوری آب و آب پر از آلودگی و پر از املاح دارند، کاربرد بسیار بالاتری دارد. تصفیه آب کشاورزی این قابلیت را به ما می دهد که بتوانیم آب های شور را نیز قابل کشت و حتی قابل شرب نماییم.

دستگاه تصفیه آب گلخانه ای

قیمت دستگاه تصفیه آب گلخانه ای با به کار گیری از روش اسمز معکوس یا همان سیستم RO آتیه انرژی در کلیه صنایع کشاورزی و غذایی مرتبط با آب نیز دارای اهمیت است. چون این همان دستگاه تصفیه آبی است که در صنعت نیز کاربرد بسیار مهمی دارد. شرکت فنی مهندسی آبکو با استفاده از تجهیزات کاملا مناسب این دستگاه را با قیمت خیلی پایین تر از برند های دیگر به بازار ارائه داده است. علاوه بر قیمت مناسب این دستگاه با گارانتی 24 ماهه و خدمات پس از فروش و پشتیبانی 24 ساعته خدمت شما کاربران عزیز می باشد. با توجه به شور شدن آب های زیرزمینی مانند قنات ها، چشمه ها، چاه ها و برداشت های غیر مجاز میتوان با دستگاه تصفیه آب برند آبکو، آب هایی که با هدایت الکتریکی بالا هستند را نیز به قابل استفاده در بخش کشاورزی و کشت گل و گیاه تبدیل نمود. شما میتوانید مقاله تصفیه آب صنعتی و UV که مربوط به این کار هم می شوند را مطالعه کنید. وقت EC آب توسط دستگاه تصفیه آب گلخانه ای پایین می آید دیگر هر محصولی میشود کشت کرد. هم کشت های زراعی و هم کشت های باغبانی همچون کشت خیار و گوجه یا کشت سبزی و یا کشت گل و گیاه و درخت در باغ.

کاربرد دستگاه تصفیه آب گلخانه ای

در کشور ما تصفیه آب شور کشاورزی که به وسیله تصفیه آب گلخانه ای تامین شده است. بین گلخانه داران و کشاورزان بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. به شرطی که درآمد بودجه مالی آن شخص با مشکل خاصی رو به رو نشود. که شرکت آبکو برای مشکل بودجه مالی مشریان خود هم راه هایی در مقابل شما می گذارد تا به هر نحوی بتواند. مشتریان را راضی و به سختی نندازد. چون کشاورز ها باید هر مقدار که هزینه میکنند حتمی بازگشت اقتصادی سرمایه داشته باشند. در کشاورزی محصولاتی داریم که مقاوم به شوری و آلودگی همچون املاح هستند که شاید لازم نباشد EC آب خیلی پایین بیاید. ولی در محصولات حساس که با شوری آب خراب می شوند را حتما باید با دستگاه تصفیه آب گلخانه ای آب را شیرین و دور از املاح و آلودگی کنیم. لازم به ذکر است که شرکت آبکو در جزیره و حتی کشور هایی که آب شیرین نیز کم است فعالیت های خوبی داشته است. که می توان به نصب دستگاه آب شیرین کن صنعتی در کربلا اشاره نمود. میتوان گفت شرکت آبکو تصفیه آب دریا را نیز در اولویت سیاست خود قرار داده است. این عمل برای نجات بخشیدن به کشاورزی و صنعت بسیار مفید و موثر است. مثلا با یک لوله کشی، آب را از شمال کشور یا جنوب کشور به مناطق مرکزی تصفیه و ارسال کرده و با تصفیه آب سختی آن را گرفت. و به کشاورزان تحویل داد.

دستگاه آب شیرین کن

مناطقی از کشور است که خاک حاصل خیز داشته اند ولی چون آب شور و پر از آلودگی و املاح دارند. کیفیت محصول همیشه پایین است که نشان دهنده این است که آب نرم یا همان تصفیه شده خیلی تاثیر مهم و مستقیم دارد. در بالارفتن راندمان محصول خیلی به کشاورزان و باغداران کمک می کند. به هر حال کشور ما ناگزیر است که از حداقل آب، حداکثر بهره کامل را ببرد. پس ما باید راه های آبیاری را درست کنیم و با استفاده از دستگاه تصفیه آب گلخانه ای کیفیت آب را بسیار بالا ببریم. و در نهایت با آبی که از دستگاه خارج و منجر به تولید محصول خوب می شود کشاورزی و باغداری را ادامه بدهیم. در زمان های بسیار قدیم چون برداشت از چاهها انقدر بی رویه نبود آب های سطحی بیشتر برداشت می شد و نیازی به نصب دستگاه تصفیه آب صنعتی و یا آب شیرین کن صنعتی نبوده. و در هر محصولی که کشاورزان قصد کشت را داشتند. راحت بدون هیچ گونه محدودیت و مشکل این امر انجام می شد، ولی الان چون کشاورزان و باغداران مشکل غیر کارشناسی مصرف کردن را دارند. این مشکل شوری آب خودش را خیلی خوب نشان داده است.

آب شیرین کن صنعتی

آب شیرین کن صنعتی کوچک یا همان نیمه صنعتی در سراسر کشور تولید شده است. ولی در شهرهایی که سختی آب و یا شوری آب بسیار بالاست قطعا اهمیت بالاتری نسبت به بقیه شهر ها دارد. به همین دلیل باید برای نجات کشاورزان و باغداران عزیز کشورمان به این نکات بیشتر توجه کرد. که باعث بالاتر رفتن راندمان و راحتی کار شود. میزان کیفیت مناسب آب مورد مصرفی در صنعت کشاورزی و باغداری و پرورش گیاهان امری بسیار مهم و حیاتی است. کیفیت آب تصفیه شده در مرحله فتوسنتز گیاهان نقش بسیار موثری دارد. وقتی که آب از کیفیت متعادل و مناسبی برخوردار نباشد، آلودگی و املاح موجود در آب روزنه های گیاه را میپوشاند و به مرور زمان سبب کاهش گلدهی، کاهش رویش، کاهش تولید میوه و در نهایت باعث خشک شدن محصول می شود.

تاثیر دستگاه تصفیه آب گلخانه ای در کیفیت و کمیت محصولات کشاورزان

این دستگاه برای کشاورزی با تامین آب با کیفیت بالا برای محصولات، باعث بالا رفتن کیفیت و افزایش محصول دهی زمین می شود.

مزیت استفاده از آب با کیفیت

مزایای استفاده از آب با کیفیت بالا جهت آبیاری، باعث خشک نشدن ریشه محصولات و کاهش باکتری در محصولات و افزایش میوه و برگ درختان است. به طور میانگین هزینه دستگاه تصفیه آب گلخانه ای آبکو خریداری شده در کمتر از یک سال جبران میگردد. برای مثال در یک باغ پسته، دستگاه تصفیه آب گلخانه ای باعث افزایش 20 درصدی تولید و بالا رفتن نامحسوس کیفیت محصول میگردد. شرکت فنی مهندسی آبکو با سابقه نزدیک به دو دهه فعالیت و طراحی و ساخت دستگاههای متعدد تصفیه آب گلخانه ای در شهرهای مختلف کشور عزیزمان آمادگی خود را برای طراحی، ساخت و اجرای پروژه های دستگاه های تصفیه آب گلخانه ای اعلام میدارد.

قیمت دستگاه تصفیه آب گلخانه ای

شرکت آبکو تنها شرکتی می باشد که تمام قطعات به کار رفته در دستگاه های تولیدی خود را به صورت عمده وارد کرده و از با کیفیت ترین قطعات موجود استفاده می نماید.. لازم به ذکر است این شرکت برای آسودگی خیال مشتریان خود برای تمامی محصولات تولیدی خود گارانتی 24 ماهه و وارانتی و همچنین خدمات پس از فروش منحصر به فردی در نظر گرفته است. قیمت دستگاه تصفیه آب ساخت شرکت آبکو بسیار مناسب بوده و از تمامی برند های موجود در بازار پایین تر می باشد. که این امر تنها برای سهولت در خرید مشتریان این شرکت می باشد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت دستگاه تصفیه آب گلخانه ای و تمامی دستگاه های ساخت این شرکت با شماره تماس های ما در ارتباط باشین.